Latvijas Matemātikas Biedrība
EN

Mājas

Jaunumi

Par LMB

Aktivitātes

Vēsture

Saites

Kontakti

11. Latvijas matemātikas konference

Konferences darbs norisināsies 2016.gada 15.- 16.aprīlī Daugavpils universitātes Dabaszinātņu un matemātikas fakultātē, Daugavpilī, Parādes ielā 1. Konferences darba valoda – latviešu valoda. Konferences ziņojumi notiks tradicionāli – no piektdienas, 15.aprīļa dienas vidus līdz sestdienas, 16.aprīļa pēcpusdienai  plenārsēdēs un sekciju sēdēs. 15.aprīļa rītā interesentiem paredzēta ekskursija uz SIA AXON CABLE. Protams, iebraukšana Daugavpilī iespējama 14.aprīļa vakarā.

Konferencei pieteikto ziņojumu saraksts

       Ziņojumu saraksts

Programma

       Programma

Konferences tēžu krājums

       Tēžu krājums

Dalības maksa

Konferences dalības maksa, kura daļēji sedz konferences organizatoriskos izdevumus: LMB biedriem — 7 €, personām, kuras nav LMB biedri — 10 €, (ievērojot LMB biedra naudas nomaksu, šie maksājumi vienādosies) studējošiem 5 €. Papildus piedalīšanās konferences saviesīgajā vakarā mācību spēkiem un zinātniskajiem darbiniekiem – 10 €, studējošajiem – 7 €. Dalības maksa nomaksājama ierodoties konferencē. Dalības maksas iespējams arī iepriekš ieskaitīt LMB kontā AS SEB Bankas Āgenskalna filiālē, par konta numuru kontaktējoties ar LMB pa zemāk norādīto e-pastu vai telefonu.

Naktsmītnes

DU dienesta viesnīca, Sporta ielā 8 (var nodrošināt 30 vietas). Cena par nakti ir 10 €. Vietas iepriekš jārezervē, rakstot Anitai Sondorei pa e-pastu anita.sondore@du.lv .Jānorāda datumi un dzimums, protams. Rezervācija nav jāatstāj uz pēdējo brīdi. Viesnīca Park Hotel “Latgola“, Ģimnāzijas iela 46, http://www.hotellatgola.lv/ Viesnīcai ir noslēgts līgums ar DU, tāpēc rezervējot ir jāatsaucas uz konferenci, kas notiek DU. Tiek piedāvāts: vienvietīgs numurs 36 € (ar skatu pa logu),divvietīgs numurs 43 € (ar skatu pa logu). Viesnīca par šādām cenām piedāvā arī numurus, kuriem „nav skata pa logu”. Plašāka informācija par naktsmītnēm atrodama www.visitdaugavpils.lv .

Sabiedriskais transports

       Satiksmes saraksti Rīga-Daugavpils

Kontakti

Nepieciešamības gadījumā kontaktiem izmantojams LMB e-pasts aijal@lu.lv; kontakttālrunis 29395705 (J.Cepītis).

 

© 2004 Latvijas Matemātikas Biedrība